ГоловнаЕстетична гiмнастика

Естетична гiмнастика

Естетична гімнастика - жіночий вид спорту, котрим можуть займатись від маляток до жінок зрілого віку. Естетична гімнастика - вид спорту, заснований на стилізованих, природних рухах всього тіла.

Цей вид спорту включає гармонійні, ритмічні та динамічні елементи, виконувані з природною грацією і силою. Існує безперервний потік від одного руху до іншого, так ніби кожен новий рух відбувається від попереднього. Всі рухи повинні виконуватися плавно, значно змінюючись і в динаміці, і в швидкості.

Композиція повинна містити універсальні і різноманітні рухи тіла, як, наприклад, тіло хвилями, стрибки і підскоки, спіральні повороти і танцювальні кроки. Для цього необхідні гнучкість, швидкість, сила, координація та здатність рухатися без зусиль. Допускаються й вітаються різні варіанти підтримок і взаємодій гімнасток.

Прекрасно розвивається спортивна спрямованість естетичної гімнастики та успіхи національних збірних команд України дозволяють сподіватися на зростання результатів в подальшому.

За свою порівняно молоду історію естетична гімнастика набула поширення вже більш ніж в десяти країнах світу. З'явившись з художньо ї , естетична гімнастика все більш і більш виділяється на загальному тлі видів спорту. У програму занять з естетичної гімнастики входять заняття з хореографії, сучасних танців, загальною гімнастики, акробатики, ритміці, елементи йоги та багато іншого.

Завдяки природності, простоті і доступності, високої емоційності, заняття естетичною гімнастикою сприяють різнобічному фізичному розвитку, зміцненню здоров'я, ефективно розвивають і відновлюють рухові функції, підвищують загальну працездатність, покращують настрій.

 

Проходить набір

Сила Ольга Володимирівна (Печерський р-н) - тел. 093-967-22-41

Шеремет Христина Сергіївна (Дніпровський р-н) - тел. 093-903-73-09

 

є запитання? пишіть на нашу електронну скриньку: championkiev@ukr.net

Останнi фото у естктичної гімнастики галлереї